Ana Sayfa / Evcil Hayvanlar / Ankut Güvercini
evcil hayvanlar
evcil hayvanlar

Ankut Güvercini

Ankut Güvercini

 


Hepimiz tarafınca sevilen Ankut güvercini, her kümeste bulunması ihtiyaç duyulan, görsellik açısından müthiş bir görünüme haiz olan güvercinlerdir. Güvercin besleyenlerin nerede ise çoğunun kümesinde, bir çift de olsa süs olarak Ankut güvercini bulunur.

Ankut Güvercini’nin özellikleri nedir?

Ankut güvercini görünümü ile besleyenlerin hayranlıkla bakmış olduğu bir güvercin türü olarak bilinmektedir. Genel anlamda çift tepe ve kırmızı renklerde bulunan bu güvercinler büyüklükleriyle ön plana çıkmaktadır. Size verebilecekleri en büyük zevk, kümesini renklendirmekle beraber alabileceğiniz o birbirinden güzel yavrularıdır.

Bolca paçalı ve çift tepeli olarak ön plana çıkan bu güzel güvercinler ortamı sevilmiş olduğu takdirde, düzgüsel güvercinler ile aynı zamanlamalarda yumurta yapabilmektedir.

Ankut Güvercinleri’nin fiyat aralıkları ne kadardır?

Tutarları mevzusunda kısa bir informasyon vermek gerekirse, makul fiyatlarda bulmak mümkündür. Hepimiz tarafınca alınabilecek bu güvercin çeşitlerinin resimlerine göz atmak için web sitemizde mevcut olan ankut güvercini linkine tıklayabilir, ankut güvercini ile ilgili bilmediğiniz her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Ankut Güvercinleri oyun yapar mı?

Tamamen süs kuşu olarak isimlendirebileceğimiz bu güvercinler genel olarak kümeslerin bir köşesinde süs olması için beslenmektedir, kısaca oyun yapması beklenemez.


Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler vakit içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Dost isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

evcil hayvanlar

American Keuda Özellikleri

Yer:Güney Amerika
Renkleri:Bütün renk ve şekiller görülebilir; beyaz; siyah; kızıl; krem; çikolata rengi; gölgeli; tekir veya kaplumbağa desenli; iki renkli
Bakım: Fazla bakım gerektirmez; haftada birkaç kez taranmalı/fırçalanmalı.
Karakter Özelliği: Oldukça hareketli, kıvrak, iyi koşucu, suda oynamaktan ve yüzmekten hoşlanan, zeki
Tüy Şekli: Kısa
Boyut:Orta

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE