Ana Sayfa / Evcil Hayvanlar / Bango Güvercin
evcil hayvanlar
evcil hayvanlar

Bango Güvercin

Bango Güvercin Resimleri

 


Bango güvercini ile ilgili aradığınız her şeyi burada kolayca bulabilir, bilmedikleriniz hakkında da bilgilere göz atabilirsiniz.

Bango güvercinleri bilinmektedir ki: eski kuşçuların hala kümeslerinin en güzel yerinde yer verilen kuşlardır. Bango beslemek eskiden oldukca lükstü, cep bangosu, pörtlek göz bangolar olarak malum bangoların pek oldukca özelliği vardır.

Güvercin besleyenlerin 90’lı yıllarda en oldukca tercih etmek istediği, lakin fiyat olarak el yaktığından dolayı her insanın kümesinde mevcut olabilmesi mümkün olmayan bir güvercin olarak malum bango güvercinleri şirin görünüşleri ile hepimiz tarafınca ilgi duyulan bir tür olmayı başarmıştır.

2000’li yıllara gelindiğinde ise, süre geçtikçe kuşçuların ilgisinin azaldığı söylenmeye başlansa da eskiden beri bango besleyenler hala kümeslerinde bango güvercinlerine en güzel yerlerini ayırmış durumdadır.

Bugünlere geldiğimizde, artık bangolar pek mevcut olmayan kuşlar haline gelmiştir. Eski bangocu kültürü ile büyüyen gençler şimdi yaşlanmıştır sadece kuş besleme zevklerinde en küçük bir değişiklik olmamıştır. Bangolar, alımlı renkleri ve şirin görünümleriyle sahiplerini kendilerine adeta bağımlı etmektedirler. Sizde yeni kuşçuluğa süregelen biriyseniz, kesinlikle bango resimlerine göz atmadan güvercin seçiminizi yapmayınız. Bango tutarları şu sıralar makul fiyatlarda olduğundan dolayı, kolaylıkla satın alabilmeniz mümkündür.


Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler süre içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Dost isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

evcil hayvanlar

Kedi Aşı Takvimi Haftalık ve Aylık

Kedi Aşı Takvimi Haftalık ve Aylık Kediler de minimum bizim kadar dış dünyadaki virüs ve …

Bir Cevap Yazın

CLOSE
CLOSE