Ana Sayfa / İslam / Çalınan Kaybolan Birşeyi Bulmak İçin Dua

Çalınan Kaybolan Birşeyi Bulmak İçin Dua

Çalınan bir şeyi bulmak için okunacak dualar, kaybolan bir eşyayı bulma duası nedir, kaybolan birşeyimizi bulmak için hangi duayı okumamız gerekir, kayıp eşya bulma duası

Kayıp Duası – Çalıntı Duası – En Güzel Dualar – Kayıbı Bulmak İçin Okunacak Dua 

Kaybolan, çalınan birşeyi bulmak için, hergün yirmibeş kere, “Ya cami’annasi liyevmin la raybe fihi innallahe la yuhlifül mi’ad icma’ beyni ve beyne…” duasını okumalıdır. (Bu duanın orijinal yazılışı 365 Gün Dua kitabında vardır. ) Buluncaya kadar okumalıdır. Duanın sonuna da kaybolan şeyin ismini söylemelidir. Muradı olan kimse, yatacağı zaman abdest almalı, temiz bir örtü üzerinde oturup, üç def’a salevat okumalı, sonra herbirine Besmele çekerek on Fatiha ve sonra onbir İhlas okumalı, sonra üç salevat okumalı, sonra sağ yanı üzere, yüzü kıbleye karşı olarak ve sağ elini sağ yanağı altına koyarak yatıp uyumalıdır. Niyet ettiği şeyin nasıl olacağını, biiznillah rü’yada görür.
Ayrıca birşeyi kaybolan, çalınan kimse, hergün iki rek’at namaz kılıp, selamdan sonra, “Allahümme ya Hadi ve ya Raddeddalleti, erdid aleyye dalleti biizzetike ve sultanike feinneha min fadlike ve ataike.” duasını okumalıdır.

Kaybolan şeyi bulmak için okunacak duâ

Kaybolan, çalınan birşeyi bulmak için, hergün yirmibeş kere, “Yâ câmi’annâsi liyevmin lâ raybe fîhi innallahe lâ yuhlifül mî’âd icma’ beynî ve beyne…”(71) duâsını okumalıdır. Buluncaya kadar okumalıdır. Duânın sonunda da kaybolan şeyin ismini söylemelidir.

Ayrıca, iki rekat namaz kılıp ardından, “ya hâdî ve ya râddet dâlletî, erdid aleyye dâlletî bi izzetike ve sultanike, fe-inneha min fadlike ve atâike”. duâsını okumak da maksadı hasıl eder.

Kaybolan, çalınan bir şeyi bulmak için okunacak dua

[her gün 25 kere]

(Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne ……) duasını okumalı.

Buluncaya kadar okumaya devam etmeli. Noktaların yerinde, kaybolan şeyin ismini söylemelidir.

(İbni Âbidin)

Bir başka dua:

 

Bir şeyi kaybolan, çalınan kimse, her gün iki rekat namaz kılıp, selamdan sonra, (Allahümme yâ Hâdi ve yâ Râddeddâlleti, erdid aleyye dâlleti bi-izzetike ve sultânike fe-innehâ min fadlike ve atâike) okumalıdır.(Bostân-ül-ârifin)

Kayıp Eşyayı Bulma Duası ile alakalı etiketler
kayıp eşya duası, kayıp bulma duası, kaybolan eşyayı bulma duası, kaybolan eşyanın bulunması için okunacak dua, kayıp eşya bulma duası, kaybolan birşey için okunacak dua, kaybolan eşya için dua, kaybolan eşyaları bulma duası, kayıp duası, kayip esya duasi, kaybolan bir şeyi bulmak için dua, birşey kaybolunca okunacak dua, kaybolan eşya duası, kaybolan eşyayı bulmak için okunacak dua, kaybolan eşyayı bulmak için dua, kayıp eşyayı bulma duası, kayıp eşyanın bulunması için dua, kaybolan esyayi bulmak icin dua, kaybolan eşya için okunacak dua, çalınan eşyayı bulma duası, kayıbın bulunması için dua, bir şey kaybolduğunda okunacak dua, bişey kaybolduğunda okunacak dua, kayıp eşya için dua, kayip esya bulma duasi

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bu habere de bakabilirisiniz

islam

İSLAM’A GÖRE İNSANIN ÖMRÜ NE KADAR?

İslam’a göre insanın ömrü ne kadardır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE