Ana Sayfa / Etiket Arşivi:  

Etiket Arşivi:  

Kıyametin Büyük Alametleri Nedir?

dini bilgiler

Kıyametin büyük alametleri nelerdir? Yüce Rabbimiz tarafından yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'de de buyurulduğu üzere kıyametin küçük ve büyük alametleri bulunmakta olup, ilk olarak küçük alametler ve sonrasında ise büyük alametler yeryüzünde zuhur edecektir. 

Devamını Oku »

Kedi Aşı Takvimi Haftalık ve Aylık

evcil hayvanlar

Kedi Aşı Takvimi Haftalık ve Aylık Kediler de minimum bizim kadar dış dünyadaki virüs ve bakterilerin tehdidi altında. Bu virüs ve bakterilerin niçin olduğu hastalıklarla savaşım etmenin en kolay ve etkili yolu ise koruyucu sıhhat önlemlerini almakla başlıyor. Zira kimi virüs ve bakterilerin niçin olduğu hastalıklar ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bundan …

Devamını Oku »

Kurumsal Risk Yönetimi Nasıl Yapılır?

Gelecekte karşılaşabileceğiniz, amaçlarınızı gerçekleştirirken karşınıza tehdit unsuru olarak çıkabilecek veya amacınıza ulaşmanızı kolaylaştırabilecek fırsatlara risk denir. Risk yönetimi ise karşılaşabileceğiniz riskleri veya fırsatları tanımlayabilme, değerlendirebilme, onlara karşı yürüteceğiniz faaliyetlerinizi önceden planlayabilme ve uygulayabilme süreçlerini içeren bir kapsamdır.

Devamını Oku »

YGS Nedir?

Günümüzde iyi bir üniversiteye gidebilmek neredeyse herkesin hayali ve iyi bir üniversiteye gitmenin yolu ÖSYM tarafından yapılan YGS'den geçiyor. Ülkemizde her yıl 2 milyona yakın aday bir yükseköğretim kurumuna yerleşebilmek için ÖSYS(Öğrenci Secme ve Yerleştirme Sistemi)'nin ilk adımı olan YGS'ye başvuruyor.

Devamını Oku »

Lise Çeşitleri Nedir?

Lise -ülkemizde şu an uygulanan sisteme göre- sekiz yıllık ilköğretimi tamamlandıktan sonra en az dört yıl olmak üzere yüksek öğretime hazırlayan ortaöğretim kurumudur.

Devamını Oku »
CLOSE
CLOSE